Jump to content
Sign in to follow this  
T.Sz.

Melyik reklámot utálod/szereted a legjobban?

Recommended Posts

én pla a rájfájzenbankosat meg az otpset amikor a repülőn állnak de szerintem a dokisak jók

Téma megosztása

én azt a Bioponos reklámot utálom a legjobban, amiben a nő megjegyzi: "Jaj ne, már megint itt a folt!"

Téma megosztása

JA a régi bioponosba meg belemegy az öregasszony a függönybe azt is utálom

Téma megosztása

Az apa kezdődikes reklámot nagyon utáltam ! De még a mosóporos és a banki reklámokat is !!

Téma megosztása

A Ford-os és Citroen-es reklámokat és az Emesés reklámokat megnézem, a többit utálom. Ezért nem nézek tévét, ja meg azért mert egy filmet egy évben nyolcmilliószor leadnak :angry:

Téma megosztása

Az össes bankosat utálom :angry2: , a dreher, coca-cola, és a többi ital reklámok azért jónak mondhatók.:)

Téma megosztása

A koszmester a legjobb! :)

Koszmester:

http://www.youtube.com/watch?v=COq17IJxteE&feature=related

Téma megosztása

Én az összes reklámot utálom, mivel ha nézek sorozatot (pl: lost) kétszer is megszakítják ilyenekkel: Na akkor most beszélgessünk a hüvelygombáról... Nálam ott volt a mélypont... És talán ezért nem is szoktam mostanába TV-zni... (meghát azért mert nyáron nincs semmi értelmes sehol) Szánalom a köbön...

Téma megosztása

A Heineken reklámok mindig nagyon jók!

a banki reklámok ma már egy kínvallatással ésnek fel, de azért vannak kivételek, mert ezt el kell ismertni, hogy néha csinálnak jókat is. a McDonald's és egyéb hasonló reklámokat is szeretem (azt már nem, hogy utána éhes leszek). a sör reklámokra ki lehet jelenteni, hogy SZINTE mind jó. (Régen a sopronik voltak jó, azzala négy fazonnal.)

Téma megosztása

én a rájfájzenest utálom a legjobban, tök gagyi... <_<

a legjobb sztem a skodás amikor kocsis orsi ott teszi veszi magát... :P

• Upvote 1

Téma megosztása

Áhh a K&H tényleg 0 ( vagy már minuszba van), viszont amikor az újabb swiftet reklámozták amiben az ürge rakosgatta a kerékbilincset na az zsír.

Téma megosztása

Én a saridonost, mert megfájdül tőle a fejem!! Amúgy a k&h-nak idegesítő a zenéje, és oltári baromásokat mondanak benne. Én amúgy utálom az össze reklámot, mert nem lehet tőlük egy ku**a filmet végignézni!!!

Jah meg amkor a két lökedék összevissza "stipi-stopi"-zik, a két gyerek meg siralmas képet vág, hogy ezt majd mind nekik kell törleszteni adóság gyanánt!!

Téma megosztása

Na és a providentesek 06-40-50-50-50 ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

FÚJ DE UTÁLOM

Téma megosztása

Rájfájzen meg k&h ha találkoznék velük az utcán tuti mellberugnám az összeset, annyira idegesítő hogy az már elviselhetetlen, aszthittem csak én vagyok így vele, de szerencsére nem... ha meghallom a stipi-stopit, meg a kicsi kamat kicsi táncot elkap a vadászösztön... :angry2:

Téma megosztása

a bankosakat nem szeressem..... a babás reklámokat szeretem :P meg mostanság a pöttyös az igazi reklámja is jó amikor a kis srác felemeli a faterját :lol:

Téma megosztása

amelyiket szeretem? a legujabb sopronis reklám amelyikben rómeót keresi a nagy benga állat

amelyiket utálom azok a vodafone-os és a sok h+lye autós reklámok

Téma megosztása

Én személy szerint utálom az összes reklámot, nem értem miért kell egy termék mellé külön történetet kitalálni. Teljesen fölöslegesnek tartom a reklámok 99%-át. Meg nem azért veszed meg a mosóport, a sört, az intimbetétet, meg nem azért veszel fel egy bankból kölcsönt mert tukmálják rád a tv-ben, hanem mert szükséged van rá és úgy is megvennéd.

Téma megosztása

Pont azért veszed meg azt a terméket, mert sokat látod, hallod a reklámját! Tudat alatt minőséget látsz rajta ha meglátod a bolt polcán!

Téma megosztása